Pradžia Naujienos Kurorto jaunosios krepšininkės pelnė pergalę svarbioje kovoje

Kurorto jaunosios krepšininkės pelnė pergalę svarbioje kovoje

51

Atsakomosiose rungtynėse po pratęsimo šiaulietes įveikė Palangos komanda. SC nuotr.

Prieš kelias savaites Šiaulius drebino Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) 2018 m. sezono vaikų U-12 mergaičių čempionatas „Pirmasis iššūkis“. Kurorto jaunosios sportininkės žaidė labai svarbias varžybas, lėmusias patekimą į antrą etapą.

Palangos sporto centro krepšininkės, gimusios 2006 metais, aikštelėje susitiko su Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ ekipa. Namuose kurorto krepšininkės varžoves įveikė keturių taškų persvara, tad nuo pirmųjų varžybų akimirkų sportininkės nenuleido rankų bei tikėjo, kad pavyks šiaulietes įveikti ir šį kartą.

Atsakomosios rungtynės buvo įtemptos nuo pat pirmos minutės. Pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui, mačas baigėsi lygiu rezultatu. Atlaikiusios varžovų sirgalių spaudimą bei taikliai pataikiusios baudas, pirmąjį žaistą varžybų pratęsimą, o tuo pačiu ir rungtynes, rezultatu 38:34 laimėjo kurorto jaunosios krepšininkės.

Paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse Sporto centro ugdytinės nugalėjo ir komandą iš Pakruojo.