Kurorto jaunosios krepšininkės pelnė pergalę svarbioje kovoje

Prieš kelias savaites Šiaulius drebino Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) 2018 m. sezono vaikų U-12 mergaičių čempionatas „Pirmasis iššūkis“. Kurorto jaunosios sportininkės žaidė labai svarbias varžybas, lėmusias patekimą į antrą etapą.

Atsakomosiose rungtynėse po pratęsimo šiaulietes įveikė Palangos komanda. SC nuotr.

Palangos sporto centro krepšininkės, gimusios 2006 metais, aikštelėje susitiko su Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ ekipa. Namuose kurorto krepšininkės varžoves įveikė keturių taškų persvara, tad nuo pirmųjų varžybų akimirkų sportininkės nenuleido rankų bei tikėjo, kad pavyks šiaulietes įveikti ir šį kartą.

Atsakomosios rungtynės buvo įtemptos nuo pat pirmos minutės. Pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui, mačas baigėsi lygiu rezultatu. Atlaikiusios varžovų sirgalių spaudimą bei taikliai pataikiusios baudas, pirmąjį žaistą varžybų pratęsimą, o tuo pačiu ir rungtynes, rezultatu 38:34 laimėjo kurorto jaunosios krepšininkės.

Paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse Sporto centro ugdytinės nugalėjo ir komandą iš Pakruojo.

Sporto centro inf.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.