Informuoja Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius informuoja,  kad pasikeitus Migracijos skyriaus struktūrai nuo 2018 m. vasario 12 d. keičiasi asmenų aptarnavimo laikas Palangos padalinyje.

Lietuvos Respublikos piliečius asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų išdavimo, keitimo bendra tvarka klausimais Migracijos skyriaus Pasų poskyrio specialistai priims Palangoje, Ganyklų g. 30,

pirmadieniais nuo 8.30 iki 12 val. ir nuo 12.45 iki 16 val.;

trečiadieniais nuo 8.30 iki 12 val. ir nuo 12.45 iki 16 val.;

penktadieniais nuo 8.30 iki 12 val. ir nuo 12.45 iki 15 val.

Pageidaujantys Lietuvos Respublikos pasą ar asmens tapatybės kortelę gauti skubos tvarka gali kreiptis į kitą migracijos tarnybą, nepriklausomai nuo asmens deklaruotos gyvenamosios vietos. Artimiausi Migracijos skyriaus Pasų poskyrio padaliniai: Kauno g. 6, Klaipėda, ir Vytauto g. 19, Kretinga.

Lietuvos Respublikos pilietybės klausimais asmenys turėtų kreiptis į Migracijos skyriaus Pasų poskyrį adresu Kauno g. 6, Klaipėdoje.

Pranešimą apie dokumento praradimą galima pateikti elektroniniu būdu, prisijungus prie Viešųjų paslaugų, susijusių su asmens ir kitų dokumentų išdavimu, konsultavimu, teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams ir užsieniečiams informacinės sistemos (EPIS) (https://epis.vrm.lt).

Išankstinė dokumentų priėmimo laiko rezervacija telefonu 8 700 60000 ar interneto svetainėje www.epolicija.lt

Užsieniečiai visais klausimais priimami tik Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriuje, adresu Kauno g. 6, Klaipėdoje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.