Paskutinėmis sausio dienomis netekome dar keturių gyventojų

Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis, sausio 26-31 dienomis kurorto kapinėse amžinojo poilsio atgulė keturios moterys.

Sausio 26 dieną užgeso Birutės Vandos Kazlauskienės gyvybė (ji buvo gimusi 1926 m. sausio 12 d.). Sausio 29 d. į Amžinybę iškeliavo dvi palangiškės: Genė Galdikienė (gimusi 1935 m. gegužės 29 d.) ir Emilija Zubienė (gimusi 1925 m. balandžio 21 d.). Sausio 31 d. mirė 1957 m. sausio 29 d. gimusi Genovaitė Katalevskienė.

Nuoširdžiai užjaučiame velionių artimuosius.

„V.P.“ inf.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.