Gruodžio 16 d. Gintaro muziejuje - koncertas Vanilė ir cinamonas"

Gruodžio 16 d., šeštadienį, 16 val. Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17) - koncertas "Vanilė ir cinamonas", iš ciklo "Gruodžio susitikimai".

Atlikėjai:

NERINGA NEKRAŠIŪTĖ (vokalas)

EGIDIJUS BUOŽIS (džiazo pianistas)

 Muzikuojantis duetas – aktorė Neringa Nekrašiūtė ir džiazo pianistas Egidijus Buožis – kūrybinį dialogą pradėjo prieš daugelį metų. Žinomas džiazo pianistas, kompozitorius, improvizatorius E. Buožis  anuomet sukūrė dainą, kurią patikėjo atlikti dešimtmetei populiaraus choro „O lia lia“ solistei Neringai Nekrašiūtei. Menininkas sako iš karto patikėjęs beribiu jaunosios dainininkės talentu bei profesionalumu. Taip prasidėjo jų ilgametė  kūrybinė bičiulystė, padovanojusi daug įdomių kūrybinių projektų.

Vanilė ir cinamonas – Kalėdų laikotarpiui paruošta programa: menininkai sudėjo savo mintis, žodžius, jausmus, garsus. Nuoširdus muzikavimas  kviečia leistis į staigmenų, intriguojančių improvizacijos vingių kupiną kelionę gražiausios metų šventės link... Suskambus muzikos garsui, pažįstamai melodijai, pasklinda  jaukūs vaniliniai ir cinamono kvapai... Kalėdos!

Bilietas – 10Eur. Bilietus galima įsigyti visose sistemos Bilietai.lt platinimo vietose bei Palangos gintaro muziejuje.

kitos naujienos

3 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.