„Kablyje“ paaiškės geriausi šalies riedlenčių ir BMX meistrai

Naujųjų metų pradžioje - sausio 20 d. „Kalbys Skatepark“ įvyks tradicinės atrankinės ekstremalų varžybos į grandiozinį ekstremalaus sporto festivalį Estijojos sostinėje Taline - „Simple Session 18“. Jau septintus metus vyksiantis atrankinis renginys Kablys Winter Session yra viena iš giliausių „Kablio skatepark'o“ tradicijų. 

Trečiąjį naujųjų metų sausio šeštadienį Kauno gatvėje sugūžės geriausi Lietuvos riedlentininkai ir BMX'eriai. Atrankoje triumfavę sportininkai gaus kelialapį į varžybas Estijoje, kur varžysis su geriausiais planetos ekstremalais.

Varžybų pabaigoje „Kablyje“ bus paskelbti trys geriausi riedlentininkai ir trys geriausi BMX'eriai, kurie tarptautinėje arenoje atstovaus Lietuvą.

Renginio metu vyks ekstremalaus sporto gerbėjų itin laukiamo lietuvių vaizdo klipo apie riedlentininkus „Compadres - Lithuanian Skateboarding Movie“ peržiūra. Artėjančio renginio pristatymo ir riedlentininkų klipus galite peržiūrėti žemiau:

2 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.