Gruodžio 29 d. Kurhauzo salėje - "A tribute to Michael Buble"

Gruodžio 29 d. 19 val. Kurhauzo salėje „A tribute to Michael Buble“. Atlikėjas - Petras Daunys.

Bilietai parduodami: http://tiketa.lt/LT/Purchase/17909/88128arba Kurhauzo salėje prieš koncertą.

PETRAS DAUNYS – charizmatiškas ir talentingas jaunosios kartos atlikėjas, televizijos projektų „Lietuvos talentai“, „Šok su manimi“ ir „Lietuvos balsas“ dalyvis ir finalininkas, radijo laidų vedėjas.

Naujoji atlikėjo programa „Atribute to MICHAEL BUBLE“ atliekama su pianistu virtuozu Feliksu Zakrevskiu. Šis projektas skirtas muzikos gurmanams, mėgstantiems pop-džiazo, bliuzo, soulo variacijas ir jau klasika tapusius,  populiariojo žanro atlikėjų kūrinius. Programoje skamba žymiausios – Michael Buble, Ray Charles, Frank Sinatra, Ella Fitzgerald, Billy Paul, Queen, The Beatles ir Nina Simone dainos.

kitos naujienos

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.