Į pajūrio miestus atkeliauja „Kalėdinės muzikos valanda”

Palangos orkestras kviečia gražiausias metų šventes pasitikti kartu, jau tradiciškai jų laukimą praskaidrinant šviesiais ir pakylėjančiais koncertais pajūrio kultūrinio tripolio bažnyčiose. 
Savo šventinę kelionę Palangos orkestras pradės jau šį sekmadienį, gruodžio 10 d. 11 val.Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje. Gruodžio 17 d. 16 val. apsilankys Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje. O gruodžio 26 d., 13 val. susitikimo su savo klausytojais lauks namuose - Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. 
Šiemet Palangos orkestrui diriguos - Egidijus Miknius. Programoje skambės Jeremiah Clarke, John Rutter, Jan de Haan, Peter Iljitsch Tschaikowsky, Derek Bourgeois, Michael Korb, César Franck, Michael W. Smith, Mel Tormè ir Robert Wells, Manfred Schneider kūriniai. 
Šventinius koncertus dovanoja Palangos miesto savivaldybė. 
1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.