Suavivaldybėje lankėsi Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas

Penktadienį Savivaldybėje apsilankė bei su miesto vadovais susitiko Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas bei Palangos parapijos klebonas Marius Venskus.

Susitikimo su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene metu vyskupui buvo pristatyti Palangoje įgyvendinami miesto plėtros projektai bei artimiausi numatomi darbai. Meras pabrėžė, kad Palanga yra kurortas, kuriame laukiamas kiekvienas, nepriklausomai nuo jo amžiaus ar socialinės padėties. Plėtojant kurortą didžiausias dėmesys skiriamas trims kryptims: kultūros, sporto bei sveikatinimo objektams. 

kitos naujienos

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.