Į duris tyliai belsis žiema

Lapkričio pabaigoje ir gruodžio pradžioje vis dar nesulauksime tikros žiemos. Antroje savaitės pusėje iš dangaus kris daug kritulių, galima šlapdriba ir trumpas sniegas, greitai pavirstantis į vandenį. Taigi, tikros žiemos dar teks luktelti, tačiau automobilių vairuotojai turėtų jau dabar būti pasiruošę žiemos iššūkiams kelyje.

Pristatome likusių savaitės dienų orų prognozę Vilniuje:

Ketvirtadienio naktį oro temperatūra nukris iki +1 °C. Dienos metu sušils nejuntamai - iki 2 °C. Pūs atšiaurus 4-6 m/s vėjas. Jis labiausiai įsismarkuoti turėtų vakarop. Ryte tikimąsi nedidelio sniego, o likusią dienos dalį - lengvo lietaus.

Penktadienio naktis bus šiltesnė (+3 °C). Dieną žadama vos +2 °C. Vakare gali šiek tiek pasnigti. Likusiu dienos metu laukiami nedideli lietūs. Bus labai vėjuota - nuo 5 iki 8 m/s. 

Šeštadienio naktį turėtų pilti kaip iš kibiro, tačiau dieną kritulių gali būti mažiau, nei kitomis dienomis. Naktį +2 °C, dieną +3 °C. Visas praėjusiame vakare iškritęs sniegas pavirs vandeniu. Pasibaigus rytui, nurims vėjas ir įsivyraus lengvesnis - iki 4 m/s.

Sekmadienį pagaliau krituliai nebekliudys užsiimti veikla lauke, tačiau šiek tiek atvės. Dienos metu temperatūra svyruos apie 0 °C. Vakare nukris iki -2 °C.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.