Pas Kalėdų senelį nuveš traukinukas

Palangoje šventiniu laikotarpiu miesto gyventojai ir svečiai galės pasidžiaugti nauja nemokama pramoga - pasivažinėti traukinuku, kuris nuveš pas Kalėdų senelį.

Traukinukas pajudės nuo miesto eglės po įžiebimo šventės, gruodžio 2 d. 18 val. ir 18.15 val. ir gruodžio 9, 16 d. 15 val. ir 15.15 val. Traukinukas atveš į „Spindinčių Kalėdų Palangoje“ kultūrinę erdvę, įsikūrusią „Kupetoje“ (S. Dariaus ir S. Girėno g. 13). Traukinuke yra tik 20 vietų, tad nevėluokite.

Šią pramoga dovanoja Palangos vasaros parkas. Laukiame Jūsų!

kitos naujienos

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.