Apie Astravo AE grėsmes - iš specialistų lūpų (II dalis)

Ne pelno siekianti, mokslu besidominčių ir jį visuomenėje populiarinančių jaunų žmonių inicijuota, televizijos kanalo LRT Kultūra transliuojama laida „Mokslo sriuba“, naujausioje serijoje kalba apie Lietuvą, o ypač Vilniaus apskrities gyventojus jaudinančią temą - vos už 50 km nuo sostinės Baltarusijoje statomą Astravo atominę elektrinę.

Pirmąją dalį galite rasti čia.

„Mokslo sriuba“ ieško atsakymo, kaip būtų evakuojami gyventojai iš Vilniaus regiono, kuriame gyvena trečdalis Lietuvos gyveentojų, jeigu Astravo AE patirtų avariją. Laidos vedejas Ignas Kančys atvirai svarsto: „Jei mąstysime logiškai, matematinė tikimybė tokiam įvykiui, kai bus paleisti reaktoriai - atsiras“.

„Mokslo sriuba“ yra transliuojama kiekvieną šeštadienį 9 val. 30 min. per LRT Kultūros kanalą. Laida kuriama bendradarbiaujant su Baltijos pažangių technologijų institutu.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.