Informuojame apie parengtus vieno buto gyvenamojo namo rekonstravimo vytauto g. 8- 31 Palangoje, projektinius pasiūlymus.

 Statinio projekto pavadinimas– vienbučio gyvenamojo namo 183 A1b, esančio Vytauto g. 8- 31 Palangoje, rekonstravimo techninis darbo projektas.  

Statinių statybvietės adresas – Vytauto g. 8- 31 Palangoje, sklypo unik. Nr. 2501-0035-0010.  

Statinių pagrindinė naudojimo paskirtis– gyvenamos paskirties (vieno buto) pastatai;  

Projekto rengėjas: uab „SAVA KRYPTIS“, Projekto vadovas ir architektas: Gintaras Platūkis, el.paštas: gintaras@savakryptis.lt, tel. Nr.: 8 650 11035; 

Statytojas: Egidijus Gužas.  

Susipažinimo su projektiniais pasiūlymais adresas, telefono numeris ir laikas, savivaldybės interneto svetainės adresas – su parengtais projektiniais pasiūlymais galima susipažinti nuo 2017 m. lapkričio mėn. 27 d. iki 2017 m. gruodžio mėn. 08 d. adresu L./ Zamenhofo g. Nr. 3-3, Kaune; tel.:+370 650 11035 darbo dienomis nuo 9:00 iki 12:00 (dėl susitikimo pasiskambinti) ir interneto svetainėje www.palanga.lt ir prie statybos sklypo (stastinio) įrengto stendo.  

Iki viešo susirinkimo pasiūlymus dėl projekto teikti: projektuotojui el. paštu gintaras@savakryptis.lt arba raštu korespondenciją adresuojant PV Gintarui Platūkiui L.Zamenhofo g. 3-3 Kaunas.  

Viešas susirinkimas vyks: 2017 Gruodžio 11 d 18.00 val. adresu Vytauto g. 8- 31 Palangoje  

Aiškinamasis raštas

Projektiniai pasiūlymai

kitos naujienos

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.