Savivaldybėįje lankėsi v. jurgučio pagrindinės mokyklos pradinukai

Ketvirtadienį Savivaldybėje lankėsi Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokinukai, lydimi mokytojų. Vaikų apsilankymo tikslas - sužinoti, kaip veikia savivalda, susitikti su miesto meru Šarūnu Vaitkumi bei užduoti miesto vadovui vaikus dominančių klausimų.
Jaunuosius palangiškius domino viskas - vaikai su susidomėjimo klausėsi pasakojimo, ką veikia Savivaldybės taryba, administracija, kokie projektai šiuo metu įgyvendinami mieste bei kokie artimiausios ateities planai. Ypatingo mažųjų susidomėjimo sulaukė mero pasakojimas apie šio metu statomą miesto baseiną, taip pat - apie planus kitąmet imtis buvusios autobusų stoties aikštės rekonstrukcijos bei šaltuoju metų laiku čia įrengti čiuožyklą.
Vaikai taip pat domėjosi, ar sunkus yra mero darbas, kiek laiko trunka mero darbo diena, uždavė ir daugiau juos dominančių klausimų.
Apsilenkę mero darbo kabinete, jaunieji palangiškiai su didžiuliu susidomėjimu apžiūrėjo Palangai skirtą garbingą apdovanojimą - Europos garbės lentelę, taip pat - Mero regalijas, Auksines krivūles.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.