Projekto „Sąskrydis“ dalyviai dalinosi naujomis idėjomis

Projekto „Sąskrydis“ dalyviai dalinosi naujomis idėjomis

 Rugsėjo 29 d. Palangoje vyko jaunimo iniciatyvų skatinimo projekto „Sąskrydis“ užsiėmimas. Jame dalyvavo V. Jurgučio, Baltijos, Šventosios pagrindinių mokyklų bei Vydmantų gimnazijos mokiniai. Šio projekto tikslas – užmegzti partnerystę su aktyviu jaunimu iš aplinkinių miestų, pristatant Palangą kaip draugišką jaunimui miestą, kuriant naujas bendravimo idėjas, planuojant bendrą veiklą Lietuvos 100-mečio minėjimui.

          Mūsų mokyklai šiame renginyje atstovavo 7-8 klasių mokiniai V. Želvytė, E. Vilkauskaitė, D. Dargis, J. Būbelis, Ž. Budrikas, L. Jarulis, A. Šikšnius ir E. Rimgaila. Nuoširdžiai dėkojame verslo ir lyderystės akademijos ,,In Corpore“ atstovėms už turiningai praleistą laiką, galimybę draugiškai bendradarbiauti pristatant savas idėjas bei kuriant bendrą veiklos planą.

Projekto „Sąskrydis“ dalyviai dalinosi naujomis idėjomisProjekto „Sąskrydis“ dalyviai dalinosi naujomis idėjomis

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.