Angelų sargų dieną – padėkos policijos pareigūnams

Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ­ – pirmadienį apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu.

Profesinės šventės proga visam policijos komisariato kolektyvui Š. Vaitkus ir A. Kilijonienė padovanojo keletą šakočių, o ypatingos mero padėkos už puikų darbą sulaukė keletas pareigūnų. Už glaudų bendradarbiavimą užtikrinant viešąją tvarką, visuomenės ir eismo saugumą mieste mero padėkos įteiktos Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Leonui Butkui, Reagavimo skyriaus vyresniajam tyrėjui Petrui Mačiuliui, Reagavimo skyriaus tyrėjui Dainiui Šopagai bei Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Linui Judžentui. Už glaudų bendradarbiavimą užtikrinant visuomenės saugumą mieste mero padėka įteikta Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Dainorai Andrijauskei.

kitos naujienos

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.