Spalio 3 ir 4 dienomis - nemokama gyvūnų vakcinacija nuo pasitligės

Pasaulinės gyvūnijos dienos proga Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) veterinarijos gydytojai - inspektoriai nemokamai vakcinuos gyvūnus nuo pasiutligės, konsultuos gyvūnų laikytojus gyvūnų sveikatos ir priežiūros klausimais. Gyvūnų vakcinacijai lėšas skyrė iš Palangos miesto savivaldybė. 
Vakcinacija bus atliekama:
spalio 3 d.10 val. aikštelėje įvažiavus prie Liepojos plento Nr. 10; 14 val.Nemirsetoje prie autobusų stotelės, Klaipėdos plentas, Palanga.
spalio 4 d.  10.30val. s/b "Pavėsis", Palanga.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.