Palangos mero š. vaitkaus sveikinimas angelų sargų dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu sveikina policijos pareigūnus profesinės šventės - Angelų sargų dienos - proga.

Gerbiami policijos pareigūnai,

ginti Lietuvos žmonių teises ir laisves, saugoti visuomenę ir Valstybę, padėti žmogui, šeimai ir bendruomenei ­– tokia yra Lietuvos policijos misija, toks yra kasdienis Jūsų darbas.

Jūsų misija – kilni ir garbinga, nuo Jūsų profesionalumo bei atsakingo požiūrio į einamas pareigas priklauso visuomenės saugumas bei gerovė.

Sveikindamas profesinės šventės – Angelų sargų dienos ­– proga nuoširdžiai linkiu niekuomet nepritrūkti stiprybės, ryžto bei jėgų, visuomenės pagarbos bei pasitikėjimo. Tegu visuose darbuose ir siekiuose Jus globoja Angelas sargas. Kuo geresnės kloties jūsų tarnyboje bei asmeniniame gyvenime.

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

kitos naujienos

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.