Palangos miesto mero šarūno vaitkaus sveikinimas pasaulinės turizmo dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sveikina visus turizmo srities darbuotojus Pasaulinės turizmo dienos proga.

Mieli turizmo srities darbuotojai,

Jūsų kasdienių pastangų dėka Palangos kurortą kasmet aplanko vis daugiau svečių. Nuo Jūsų nuoširdaus darbo, šypsenų ir paslaugumo priklauso, kokią nuomonę apie mūsų miestą, o neretai – ir apie visą Lietuvą išsiveš kurorto svečiai. Jūs uždegate noriu keliauti, pažinti, tačiau kaskart ir vėl sugrįžti į Palangą.  

Sveikindamas profesinės šventės – Pasaulinės turizmo dienos – proga nuoširdžiai dėkoju už Jūsų indėlį kuriant svetingą ir patrauklią Palangą. Te Jūsų neapleidžia energija bei optimizmas, te niekuomet nepritrūksta iniciatyvos ir idėjų garsinant mūsų Palangą šalyje ir už jos ribų.

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

kitos naujienos

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.