Palangos miesto mero šarūno vaitkaus sveikinimas lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus nuoširdžiai sveikina socialinius darbuotojus jų profesinės šventės proga.

Gerbiami socialiniai darbuotojai,

Jūsų pasirinktas kelias – nelengvas, tačiau ypač svarbus ir prasmingas. Gerumas bei dėmesingumas, kuriuo apgaubiate tuos, kuriems reikia Jūsų pagalbos, nuoširdūs žodžiai ar tiesiog švelnus rankos paspaudimas – tai, ką Jūs duodate aplinkiniams, yra kur kas daugiau, nei kasdienis darbas. Tai – meilė ir šiluma, kuri kaskart sušildo nuo gyvenimo negandų sužvarbusias širdis.

Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų profesionalumą, rūpestį ir meilę kiekvienam, kuriam reikia Jūsų pagalbos. Linkiu, kad niekuomet nepristigtumėte jėgų, jautrumo ir supratimo, o Jūsų dalijamas gerumas ir šiluma tesugrįžta bei užpildo ir Jūsų namus.

Su profesine švente, mielieji.

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

kitos naujienos

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.