Darbinę veiklą baigiantiems ilgamečiams palangos mokytojams – mero š.vaitkaus padėka

Pirmadienį miesto meras Šarūnas Vaitkus padėkojo ilgamečiams Palangos mokytojams, per keturiasdešimt ar net daugiau savo darbo metų išugdžiusių gausų būrį jaunųjų palangiškių bei apsisprendusių baigti savo darbinę veiklą.

Už ilgametį nuoširdų ir kompetentingą pedagoginį darbą, rezultatyvią pedagoginę veiklą, svarų indėlį ugdant jaunąją kartą bei dėmesingumą mokiniams padėkos, atminimo dovanos bei gėlės įteiktos Palangos senosios gimnazijos anglų kalbos mokytojai ekspertei Genei Pečiukevičienei, Senosios gimnazijos matematikos mokytojui metodininkui Aleksandrui Augucevičiui ir Palangos Vlado Jurgučio mokyklos pradinio ugdymo mokytojai metodininkei Birutei Motiejauskienei.

Sveikindamas pedagogus, meras pripažino, jog mokytojus, daug metų nuoširdžiai dirbusius su vaikais bei išugdžiusius gausų būrį jaunųjų talentų, sveikinti visuomet malonu. „Ir nors šįkart nuotaikos – ne pačios geriausios, kadangi geriausi mokytojai palieka mokyklą, vis dėlto neabejoju, kad jūsų išugdyti mokiniai, kurių dalis tapo ir mokytojais, sėkmingai tęs jūsų darbą“, – sakė meras.

kitos naujienos

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.