Palangos abiturientams įteikti brandos atestatai

Penktadienį 106 Palangos senosios gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai. Tai – 77-oji Palangos senosios gimnazijos laida.

Tradicine tapusi spalvinga ir nuotaikinga abiturientų eisana penktadienį nusidriekė Vytauto gatve - susirinkę prie Kurhauzo, abiturientai kartu su savo mokytojais ir Senosios gimnazijos vadovais, lydimi Palangos orkestro, atėjo iki Senosios gimnazijos, kur ir vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo šventė. 

Valstybinių brandos egzaminų sesijos metu Palangos moksleiviai pelnė 17 aukščiausių – šimto balų - įvertinimų. Iš jų daugiausiai šimtukų gauta iš anglų kalbos (8), matematikos egzamino šimtukais įvertinti 5 palangiškių darbai, lietuvių kalbos ir literatūros – 2, rusų kalbos ir chemijos – po 1 darbą.

Daugiausiai palangiškių šiais metais pasirinko laikyti valstybinį anglų kalbos egzaminą (105), lietuvių kalbos ir literatūros – 87, matematikos – 84, istorijos – 44, biologijos – 35, informacinių technologijų ir geografijos – po 10, fizikos – 9, chemijos – 5, rusų kalbos – 2.

kitos naujienos

2 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.