Jubiliejų švenčiančiam operos solistui eduardui kaniavai – gėlės palangiškių vardu

Aštuoniasdešimtmetį liepos 1 d. šventęs operos solistas Eduardas Kaniava antradienį apsilankė Palangos miesto savivaldybėje bei sulaukė sveikinimų visų palangiškių vardu. Gražaus jubiliejaus proga dainininką pasveikino ir puokštę gėlių įteikė miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.
„Džiaugiuosi, kad esate palangiškis. Linkiu, kad dar daug metų Palangos ir visos Lietuvos publiką džiugintumėte savo pasirodymais“, – gražaus jubiliejaus proga kurorto gyventojų vardu daininkui įteikdamas puokšę gėlių, sakė meras.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.