Abiturientai sužinos pirmuosius egzaminų rezultatus

Šiandien abiturientai sužinos pirmuosius egzaminų rezultatus. Remiantis Nacionalinio egzaminų centro (NEC) duomenimis, užsienio kalbų (prancūzų, vokiečių, anglų ir rusų), geografijos ir fizikos egzaminų įvertinimai bus paskelbti iki 18 val.

Abiturientai, nepatenkinti egzamino rezultatais, apeliacijas dėl jų gali pateikti per tris darbo dienas nuo valstybinio brandos egzamino rezultatų paskelbimo.

Kaip informuoja NEC, visų pagrindinės sesijos valstybinių egzaminų rezultatai bus paskelbti per ateinančias dvi savaites - iki liepos 11 dienos imtinai.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.