Pranešimas Šventosios g. sklypų savininkams

Palangos miesto savivaldybės administracija informuoja Palangos miesto, Šventosios gatvės sklypų savininkus apie planuojamus Šventosios gatvės ruožo nuo Žuvėdrų gatvės iki Miško tako apšvietimo bei pėsčiųjų tako su apšvietimu statybos darbus, kurių preliminari pradžia 2017 rugsėjo 1 d. Šventosios gatvės sklypų savininkai, planuojantys prisijungti prie miesto vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų, turi kreiptis į UAB „Palangos vandenys“ ir prisijungti iki statybos darbų pradžios. (25.5 kb )

Kitos šio skyriaus naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.