BIRŽELIO 16 D. PALANGOJE VYKS PROJEKTO "PARAMA MAISTO PRODUKTAIS IV" MAISTO PRODUKTŲ DALIJIMAS

Maisto bankas informuoja, kad Europos socialinio fondo agentūros projekto "Parama maisto produktais IV" maisto produktų dalinimas Palangoje bus vykdomas 2017 m. birželio 16 d. (penktadienį) 15-18 val. Vytauto g. 92 (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro pagalbiniame pastate), įvažiavimas automobiliu iš Vasario 16-osios gatvės.

Papildoma informacija teikiama telefonu (8 46) 34 13 38 nuo 10.00 iki 13.00 val.

Papildomas maisto produktų dalinimas asmenims, negalėjusiems atsiimti produktų 2017 m. birželio 16 d., numatomas 2017 m. birželio 29 d. (ketvirtadienį) 16 val. Plytų g. 9A (MAXIMA automobilių stovėjimo aikštelė). Maisto produktams gauti papildomo dalinimo metu būtina išankstinė registracija iki birželio 28 d. telefonu 8(46) 34 13 38.

Kitos šio skyriaus naujienos.

3 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.