Pirmadienį neveiks „Mano VMI" paslaugos

VMI nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) įspėja, kad pirmadienį, birželio 12-ąją dieną, bus vykdomas „MANO VMI" sistemos atnaujinimas ir tvarkymas, todėl nuo 5 iki 9 val. ryto – ši sistema neveiks. Tokie darbai reikalingi, kad gyventojai ir įmonės galėtų dar efektyviau naudotis elektroninėmis VMI paslaugomis.

Dėl šių nepatogumų VMI atsiprašo visų gyventojų ir įmonių bei teigia, kad vos kelias valandas truksiantys atnaujinimo darbai – turės įtakos geriems rezultatams ateityje.

Daugiau informacijos apie galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt

Pasižiūrėkite išsamų vaizdo įrašą apie elektronines VMI paslaugas, kuriomis paprasta naudotis net savo telefone:

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.