Šalies vadovė skaitys metinį pranešimą

D.Grybauskaitė (BNS nuotr.)

Šiandien šalies vadovė Dalia Grybauskaitė Seime skaitys metinį pranešimą. Kasmetinį prezidentės pasisakymą apie šalies padėtį bei vidaus ir užsienio politiką numato Lietuvos konstitucija.

Pernai skaityto pranešimo metu, ne mažai dėmesio sulaukė tuometiniai valdantieji socialdemokratai, „darbiečiai“ ir „tvarkiečiai“, kuriems Dalia Grybauskaitė pažėrė ne mažai kritikos dėl neefektyvaus darbo ir trypčiojimo vietoje.

Praeito pasisakymo metu, taip pat buvo akcentuota itin bloga šalies gyventojų socialinė padėtis, aukštojo mokslo kokybė, vadovė pasigedo ir reformų sveikatos apsaugos srityje.

Portalas vilniuje.info primena, kad dabartinė šalies vadovė D.Grybauskaitė prezidente buvo išrinkta 2009 metų gegužę, o 2014 metų birželį perrinkta antrai kadencijai.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.