Naujienos - Lietuvos mažojo futbolo vicečempionai (2007 m. gim.)

Balandžio 22-23 dienomis Vilniuje vyko 2017 metų Lietuvos mokinių (2007 m. gim.) mažojo futbolo 5x5 čempionato finalinės varžybos. Į finalinį etapą pateko keturios geriausios Lietuvos komandos: VFA Geležinis Vilkas, Palangos FK Gintaras, FA Žalgirietis, Panevėžio FA-FK Panevėžys. Varžybos vyko rato sistema, o nugalėtojais tapo daugiausiai taškų surinkusi komanda. Trenerio Albino Radecko treniruojama FA-FK Panevėžys komanda laimėjo dvi ir vienerias varžybas pralaimėjo. Panevėžiečiai rezultatu 3:1 nugalėjo VFA Geležinis Vilkas komandą, 6:0 sutriuškino FA Žalgirietis komandą, o Palangos FK Gintaras komandai pralaimėjo rezultatu 2:0. Surinkę šešis taškus mūsų akademijos auklėtiniai čempionate užėmė antrąją vietą.

Finalinio etapo rezultatai:

I vieta - Palangos FK Gintaras;

II vieta - Panevėžio FA-FK Panevėžys;

III vieta - VFA Geležinis Vilkas;

IV vieta - FA Žalgirietis.

Komandos apdovanotos taurėmis, medaliai ir diplomais. Asmeniniais prizais apdovanoti geriausi finalinių varžybų žaidėjai:

panevėžietis Adas Jasiūnas tapo geriausiu vartininku, o Matas Dilys - geriausiu gynėju.

Vicečempionais tapo: Adas Jasiūnas, Matas Pušnys, Matas Dilys, Arminas Astafejevas, Augustas Butkus, Augustas Gedžiūnas, Majus Žižys, Gustas Muraška, Nojus Mulevičius, Eimantas Žižiūnas, Aronas Šlikas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.