Elena Chekhovskaya. Tapyba

Vytauto g., 61
9 - 29 lapkričio
10:00

Lapkritį bibliotekos parodų salėje eksponuojama maskvietės dailininkės Elenos Chekhovskayos tapybos darbų paroda.

Elena Chekhovskaya gimė 1978 m. Maskvoje. Nuo 2000 m. yra Menininkų asociacijos narė. Gyvena ir dirba Maskvoje. 2000 m. baigė valstybinį Maskvos V. Surikovo menų institutą ir pradėjo savarankišką kūrybinį kelią. Jos paveikslai yra emocionaliai išraiškingi, dinamiški bei poetiškai romantiški, autorė mėgsta kontrastų žaismą. Kūryboje daug natiurmortų ir peizažų. Menininkė jauna ir patirties nėra daug, tačiau tvirtai laikosi savo įsitikinimų ir tai išreiškia savo darbuose. Dailininkės darbai eksponuojami Kaliningrado muziejuje ir privačiose kolekcijose Rusijoje bei užsienio šalyse.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti