Dokumentinių filmų demonstravimas

gatvė Birutės, 34A
19 - 25 lapkričio

Palangos kurorto muziejus prisijungia prie Suaugusiųjų mokymosi savaitės iniciatyvos "Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį".
Bus rodomi dokumentiniai filmai: "Lito tėvas - Vladas Jurgutis" ir "Kristaus Prisikėlimo bažnyčia". 
Vienas ryškiausių su Palanga siejamų žmonių - Vladas Jurgutis, neginčyjamai svarbi asmenybė Lietuvos atkūrimo istorijoje. Dažniausiai vadinamas "lito tėvu", tačiau ne mažiau verta jį prisiminti ir dėl kitų nuopelnų. 
Modernios architektūros Kristaus Prisikėlimo bažnyčia Kaune turi sudėtingą istoriją, savo pradžia siekiančią tarpukario Lietuvą ir aktyviai bei entuziastingai joje kurtą tautos gyvenimą. 
Renginyje dalyvaus filmų režisierius Justinas Lingys ir Scenarijaus autorė Audronė Kosciuškienė.
Maloniai kviečiame!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti