Kalėdos su Džordana

Kalėdos su Džordana

Ar pamenate scenos karalienės Džordžos širdis šildančią dainą „Kalėdų naktis“? Visai Kalėdų išvakarėse, gruodžio 22- ąją, kartu su Džordana lauksime tos stebuklingos nakties ir linkėsime vieni kitiems, kad ji mums atneštų laimę.

Džordana, Kalėdos, Palanga, jūra – tai taip pat mažas kalėdinis stebuklas, kokio pajūryje dar nėra buvę.

Didžiąją dalį koncertinės programos sudarys gerai žinomos, hitais tapusios dainos, kurias išgirdę būtinai dainuosite kartu.

Rengėjai taip pat žada įspūdingus šventinius šviesos efektus, o gal net ir fejerverkus – tokius, kokius moka padaryti tik scenos karalienė Džordža ir jos komanda. Scenoje, be Džordanos, išvysime ir muzikos grupę. 

//

Vieta: Palangos koncertų salė
Laikas: 19 val.
Durys: 18 val.

Bilietus platina:

Bilietai.lt

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti