PER LAIKO TEKĖJIMĄ…. KRISTIAN BENEDIKT (TENORAS), DARIUS MAŽINTAS (FORTEPIJONAS)

Grafų Tiškevičių al., 1
31 gruodžio

SENUOSIUS PALYDINT

„Per laiko tekėjimą....“

 

Gruodžio 31 d. 17 val. Palangos Kurhauzo salėje

Kristian Benedikt (tenoras) ir Darius Mažintas (fortepijonas)

 

Niujorko Metropoliteno operos solistas, lietuvių tenoras Kristian Benedikt (Vaidas Vyšniauskas) tarptautinėje arenoje išgarsėjo kaip vienas žymiausių Otelo (G. Verdi opera „Otelas“) vaidmens interpretatorių.
            Šį sudėtingą vaidmenį jis atliko jau daugiau nei 100 kartų: Vienos valstybinėje operoje, Bavarijos Miuncheno valstybiniame operos teatre, Marijos teare Sankt Peterburge, Modenoje, Piačencoje, Kaljaryje, Palerme, Jekaterinburge, Santjage (Čilė), Grace, Bazelyje, Stokholme, Latvijos operos festivalyje ir „Pacific Opera Victoria“ teatre, Monrealio operoje, Savonlinos operos festivalyje bei kitur.
            Per pastaruosius porą metų atlikėjas debiutavo Londono Kovent Gardeno operos teatre Kanijaus vaidmeniu (dir. A. Pappano, rež. D. Micheletto), dainavo Otelą Vienos valstybinėje operoje (dir. M. Armiliato, rež. D. Micheletto), Vengrijos nacionalinėje operoje, Al Bustano festivalyje (dir. G. Marciano) ir Zalcburgo Velykų festivalyje (su K. Thielemann), dainavo Samsoną Torino Regio teatre (dir. P. Steinberg, rež. Hugo de Ana), Germaną Vengrijos nacionalinėje operoje (dir. B. Koscar), debiutavo Makedonijos nacionalinėje operoje Kalafo vaidmeniu (G. Del Monaco pastatymas), taip pat atliko Zigmundo vaidmenį Odensėje (dir. A. Vedernikovas), Otelo vaidmenį Savonlinos festivalyje, dainavo gala koncertą Jūrmalos festivalyje.
            2017 m. Kristian atliko Chosė vaidmenį Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, dainavo Germaną Liucernos festivalyje, Kavaradosį Langolene (Velsas) ir Radamesą Estijos nacionalinėje operoje;

Žymesni vaidmenys atlikti praėjusių sezonų metu: Don Chozė („Karmen”), Kavaradosis („Toska”), Samsonas („Samsonas ir Dalila”), Kalafas („Turandot”), Pinkertonas („Madam Baterflai”), Kanijus („Pajacai”), taip pat tokie vaidmenys kaip Eleazaras („Žydė”), Manrikas („Trubadūras”), Dikas Džonsonas („Mergelė iš vakarų”), Edgardas („Liučija di Lamermur”), pagrindiniai vaidmenys operose „Andrė Šenjė”, „Ernanis”, „Rienzi”, „Lohengrinas” ir Hofmanas „Hofmano pasakose”. Dainuota Miuncheno, Sankt Peterburgo, Santjago, Meksiko, Pekino, Kopenhagojos, Helsinkio, Stokholmo, Amsterdamo, Talino, Barselonos, Bergamo, Palermo ir kitų miestų teatruose.
            Savo karjerą Kristian pradėjo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kur atliko daugiau kaip 20 skirtingų vaidmenų. Pradėjęs kaip lyrinis tenoras, savo pirmuosius tarptautinius pasirodymus pradėjo įrašydamas A. Ponchielli „Džokondą”, diriguojamą Marcello Viotti, kartu su Placido Domingo, ir G. Verdi ”Don Karlą” Amsterdame su dirigentu Riccardo Chailly. Vėliau jis svečiavosi Marijos teatre Sankt Peterburge bei daugumos Baltijos šalių teatruose.
 

Koncerto programa bus paskelbta artimiausiu metu           

ORGANIZATORIUS: 

Palangos kultūros ir jaunimo centras

Įmonės kodas 190276191

Grafų Tiškevičių al. 1, LT-00135 Palanga

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti