Palangos miesto gelbėjimo tarnyba

Kurorte besisvečiuojantis Gräfendorfo orkestras iš Vokietijos Bavarijos žemės kviečia į koncertą Palangos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. 

Gräfendorfo orkestrui, kuriame groja 30 muzikantų, nuo 2017-ųjų vadovauja 24-erių dirigentė Laura Breuter-Widera, studijuojanti Štutgarto aukštojoje muzikos mokykloje. 

Orkestro repertuaras platus – nuo klasikos, muzikos iš kino filmų iki populiarių pop ir rock muzikos kūrinių, taip pat Bohemijos muzikos bei modernių kompozicijų.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti