A lyga. 20 turas : „Palanga“ - „Kauno Žalgiris“

„Palangos“ klubas, po mėnesio pertraukos A lyga čempionate, kviečia Jus į futbolo šventę. 20-ojo turo rungtynėse Palangos miesto stadione, aikštės šeimininkams iššūkį meta kauniečiai „FK Kauno Žalgiris“ futbolininkai.Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją šalies pirmenybėse išgyvenanti „Palangos“ ekipa - alkana pergalių, tad kur daugiau, jei ne namie, tarp savo nuostabių sirgalių, galime siekti pozityvaus rezultato. Tarpusavyje dukart šiame sezone klubai jau sužaidė, o palangiškiai abejose rungtynėse taškus - iškovojo. Pirmąją akistatą Klaipėdoje, „Palanga“ laimėjo rezultatu 1:0, Antrajame rate laikinojoje sostinėje, komandos išsiskyrė be įvarčių.
Pertraukos metu abi komandos nežymiai pakeitė veidus, tad būtent Palangos miesto stadione, įsitikinsime, kuri komanda tą laikotarpį be oficialių susitikimų išnaudojo geriau. 
20-ojo A lygos turo rungtynių tarp „Palangos“ ir „Kauno Žalgirio“ prasidės antradienį, 18 val. Laukiame visų Jūsų, nes #KartuGalimeDaugiau

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti