Kino pavasaris'18 pievoje: Manasis Godard’as

MANASIS GODARD'AS

REDOUBTABLE

LE REDOUTABLE
2017 / Prancūzija / 107 min / N-13

Režisierius - Michel Hazanavicius
Scenarijaus autoriai - Michel Hazanavicius
Aktoriai - Louis Garrel, Stacy Martin, Bérénice Bejo, Micha Lescot, Grégory Gadebois
Prodiuseriai - Michel Hazanavicius, Florence Gastauf, Riad Sattouf, Win Maw
Operatorius - Guillaume Schiffman
Montažas - Anne-Sophie Bion, Michel Hazanavicius
Pardavimo agentas - Wild Bunch
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Dialogai - prancūzų, italų
Subtitrai - lietuvių

„Kaip ir „Oskaru“ apdovanotame filme „Artistas“, Michelis Hazanavicius daro, tai, kas jam sekasi geriausa — kuria dar vieną odę klasikiniam kinui — kaip niekad šmaikščią ir romantišką. Anne Wiazemsky memuarais „Po vienerių metų“ (Un an après) paremtame filme kiekvienas sinefilas jaus didelį malonumą atpažindamas galybę Naujosios bangos ir Godard’o kino tropų. Žvilgsnis į intymų genijaus asmeninį gyvenimą, kai pastarasis praėjus 50 m. kuria savo sekantį filmą, yra neabejotinai unikali patirtis.“ (A. Račaitytė)

1967-ųjų Paryžiuje svarbiausias savo kartos prancūzų kino režisierius Jeanas Lucas Godard’as filmuoja vieną garsiausių savo filmų „Kinė“ („La chinoise“). Jame vaidina jo dvidešimčia metų jaunesnė mylimoji Anne Wiazemsky. Jeanas Lucas ir Anne traukia vienas kitą it magnetai, laimingi ir įsimylėję jiedu susituokia. Tačiau jaunimo reakcijos po filmo pasirodymo pastūmėja Jeaną Lucą į sudėtingą savianalizės būseną. 1968-ųjų gegužės įvykiai tai tik dar labiau pakursto, ir menininką ištinka kūrybinė krizė. Giliai įsišakniję konfliktai ir nesusipratimai jį pakeis negrįžtamai. Tačiau revoliucingas, novatoriškas, destruktyvus, genialus Godard’as laikysis savo principų iš paskutiniųjų.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti