Kino pavasaris'18 pievoje: Jūsų Vincentas

Festivalis Kino Pavasaris | Vilnius International Film Festival, jau ne kartą svečiavęsis pievoje su projektu Kino karavanas, šiemet I Love Palanga susisuks jaukią savo vasaros rezidenciją. Joje iki rudens išvysite geriausius šių metų "Kino pavasario" filmus. Skanaus jūsų širdims, akims ir ausims!

JŪSŲ VINCENTAS
LOVING VINCENT
2017 / Lenkija, Jungtinė Karalystė / 95 min / N-13

Režisierius - Dorota Kobiela, Hugh Welchman
Scenarijaus autoriai - Dorota Kobiela, Hugh Welchman, Jacek Dehnel
Aktoriai - Douglas Booth, Jerome Flynn, Chris O’Dowd, Saoirse Ronan, Aidan Turner, John Sessions, Helen McCrory
Prodiuseriai - Hugh Welchman, Ivan MacTaggart, Sean Bobbit
Operatorius - Tristan Oliver, Łukasz Żal
Montažas - Justyna Wiersynska, Dorota Kobiela
Kompozitoriai - Clint Mansell
Pardavimo agentas - Cinema Management Group Llc
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Dialogai - anglų
Subtitrai - lietuvių

„Neįtikėtinai gražus pažangiausios animacijos, dailės ir meno kūrinys, dideliame ekrane atrodantis lyg paties Van Gogho nutapytas paveikslas. Tik per asmenine patirtimi paženklintą kūrybą įmanoma bent kiek pažinti ir suprasti legendinį dailininką.“ (E. Pukšta)

Praėjus metams po dailininko Vincento Van Gogho mirties, vienintelis tikras jo draugas paštininkas Arleso su detektyvu sūnumi rūpinasi, kad paskutinis nusižudžiusio menininko laiškas būtų pristatytas į vietą. Lenkų ir britų tandemas rekonstravo sudėtingą ir painią paslaptį bei ištyrinėjo, kas galėjo nutikti paskutiniais Van Gogho gyvenimo mėnesiais. 125 dailininkams prireikė net 7 metų, kad nutapytų 65 tūkst. filmo kadrų ir atgaivintų Van Gogho paveikslus. Susipažinsite su jo artimiausiais žmonėmis, mėgstamiausiomis vietomis, o viename žymiausių paveikslų įamžinta gandais apipinta istorija apie nusipjautą ausies galiuką. Svarstoma, kad būtent šis nutikimas tapo menininko pabaigos pradžia.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti