Sūrio šeštadienis pievoje

25 rugpjūčio
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Taip, jūs neapsirikote, į pievelę sugrįžta Paulius ir Vilkų kitokie sūriai. 

Nuo 19 val. susipažinkite su tais, kurie patys melžia, patys gamina, patys parduoda ir patys supjaustys jums gabalėlį paties pačiausio sūrio, kuriuo galėsite mėgautis klausydami koncerto čia pat, pievoje.

Vilkų kitokie sūriai – tai fermentiniai gyvo karvės pieno sūriai su vietos dvasia (genius loci). Sūriai gurmė ir ieškantiems(-čioms):

Puskietis sūris UOŠNYS
Taleggio tipo sūris UOŠNIUKAS
Cheddar tipo sūris AKMOU
VILKŲ RICOTTA
Crescenza tipo sūris KNYGNEŠIO UŽKANDA
VILKŲ JOGURTAS

"Mes gaminame brandintus - pelėsinius sūrius neskubėdami, pasimėgaudami, įsižiūrime ir įsiklausome į supančią gamtą. Gyvename ir savo tris karves ganome Žemaitijos nacionaliniame parke, Vilkų kaime, nors esame (buvome) vilniečiai. Viskas prasidėjo nuo mūsų pirmosios džersių veislės karvės Uošnos. Jos vanilės spalvos pienas suteikia sūriams graikinio riešuto poskonį (ragavusiųjų žodžiais tariant..)", – pasakoja Paulius.

Kiti renginiai dabar

Orientavimosi varžybos
30 rugpjūčio, 16:00
Melnragė, Klaipėdos Apskritis
Renginys
2 rugsėjo, 18:00
Palangos Birutės parkas Vytauto g. 15, Palanga
Koncertas
23 - 25 rugpjūčio, 18:30
Palangos Birutės parkas
Meditacija
2 rugsėjo, 18:00
Palangos Birutės parke, šalia rotondos

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti