Blue Heart Filmas atkeliauja į Palanga

21 rugpjūčio
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Virš 3,000 hidroelektrinių ir užtvankų yra suprojektuotos arba jau statomos paskutinėse laukinėse - civilizacijos nepaliestose Europos upėse, Balkanų regione. Šie statiniai padarys nepataisomą žalą tiek upėms, laukinei gamtai ir vietos bendruomenėms. „Blue Heart“ (liet. „Mėlynoji širdis“) liudija kovą už didžiausią neužtvenktą upę Europoje — Albanijos Vjosą. Filmas taip pat pasakoja apie pastangas išsaugoti nykstančią Balkaninę lūšį Makedonijoje, bei Kruščicos moterų protestą Bosnijoje ir Hercogovinoje, kuris jau mėnesius, dieną ir naktį nenuilsta, siekdamos išsaugoti vienintelį bendruomenės turtą – gėlą vandenį.

Kiti renginiai dabar

Orientavimosi varžybos
30 rugpjūčio, 16:00
Melnragė, Klaipėdos Apskritis
Renginys
2 rugsėjo, 18:00
Palangos Birutės parkas Vytauto g. 15, Palanga
Koncertas
23 - 25 rugpjūčio, 18:30
Palangos Birutės parkas
Meditacija
2 rugsėjo, 18:00
Palangos Birutės parke, šalia rotondos

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti