Siga&Rob Acoustic Duo | Gražiausios rock, blues, country baladės

"Siga & Rob Acoustic Duo" pasivadinusius du senus bičiulius Sigitą Jonynaitę ir Robertą Semeniuką galite pamatyti kartu ne tik Marijono Mikutavičiaus scenoje, bet ir TV projektuose, kituose muzikiniuose kolektyvuose. 

Nuo mažens muzikuojanti, profesionali vokalistė Sigita Jonynaitė, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose - Pink Floyd Project LT, Country Live Project, Kielwater ir kt. Taip pat Sigita yra išleidusi savo solinį albumą "Rudens legendos" bei įrašiusi duetą su pačiu maestro Vytautu Kernagiu - "Nenusigąsk tai aš". Robertas Semeniukas - vienas ryškiausių Lietuvos muzikos atlikėjų. Gitaros virtuozas, kompozitorius, prodiuseris, bei aranžuotojas, grupės Žalvarinis įkūrėjas, yra išleidęs 6 studijinius albumus, o šiuo metu intensyviai dirba prie savo solinio albumo. 
Duetas susivienijo, nes abu dievina kokybišką muziką, amerikietišką Rock, Pop, Country ir Blues stilius. Nenuostabu, kad ir šiame projekte Siga&Rob atlieka akustinei gitarai ir lengvai perkusijai aranžuotas garsiausių pasaulio žvaigždžių, tokių kaip Shania Twain, Guns’N’Roses, AC/DC, Chris Stapleton, Keith Urban ir kt. jau klasika tapusius hitus, bei autorinius kūrinius. 
Unikalūs melodingi balsai, harmoningi akustiniai garsai, malonus ir šiltas bendravimas su publika, padės klausytojui atsipalaiduoti ir pasimėgauti profesionaliai atliekamu repertuaru. Projektas puikiai tinka įmonių vakarėliams bei renginiams, kamerinei aplinkai, asmeninėms šventėms.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti