Dūdų vasara 2018: svečiuose - Gräfendorfo orkestras

Rugpjūčio 10 d. "Palangos orkestrą" ir Jus, "Dūdų vasaros" klausytojai, aplankys svečiai iš Vokietijos - Gräfendorfo orkestras. 

Gräfendorfo orkestrui, kuriame groja 30 muzikantų, nuo 2017-ųjų vadovauja 24-erių dirigentė Laura Breuter-Widera, studijuojanti Štutgarto aukštojoje muzikos mokykloje. 
Orkestro repertuaras platus – nuo klasikos, muzikos iš kino filmų iki populiarių pop ir rock muzikos kūrinių, taip pat Bohemijos muzikos bei modernių kompozicijų.

"Palangos orkestrą" ir Gräfendorfo muzikos draugiją sieja ilgemetė driagystė. Gräfendorfo muzikos draugija įkurta 1969 metais ir turi 174 narius, iš jų 64 aktyviai muzikuojantys. 39 groja pagrindiniame orkestre, 22 jaunimo orkestre, o 3 mokosi muzikos.

"Dūdų vasaros" koncerte Palangoje, švęsdami bičiulystę, pasirodys abu orkestrai, tad Jūsų laukia dar daugiau nepamirštamų akimirkų!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti