Filmo "Lietuva-tai jėga" premjera Palangoje

Naujas šiais metais sukurtas dokumentinis ir muzikinis filmas - "Lietuva - tai jėga" pasakoja apie tai, kaip 1983 - 1991 metais Lietuvoje gyveno undeground'o muzikantai, pankai, metalistai, visas neformalus jaunimas - tie, kas dalyvavo dramatiškuose tų laikų politiniuose ir kultūriniuose įvykiuose. 
67 minučių trukmės nuotaikingame filme pasakojama apie tų laikų neformalaus jaunimo gyvenimą ir istorinius įvykius Lietuvoje: disidentų mitingus, KGB persekiojimą, pankroko festivalius, protesto koncertus. Apie tai liudija roko muzikantai ir koncertų organizatoriai - Andrius Mamontovas ("Foje"), Zigmas Butautis ir Kristijonas Vildžiūnas ("Šiaurės kryptis") Gintautas Babravičius, Marius Šulcas ("Vilniaus jaunimo muzikos klubas"), Kastis Minkauskas ("Turbo Reanimacija"), Vikintas Darius Šimanskas-Varveklis ir kiti. 
Filmą pristatys ir į klausimus atsakys žurnalistas bei roko muzikantas Nėrius A. Pečiūra.
Premjera Palangoje - rugpjūčio 7 d. 21:00 "I LOVE PALANGA" pievoje.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti