Ir visa tai kas yra gražu yra gražu | Palanga

Pirmąjį savo albumą „Ir visa tai kas yra gražu yra gražu“ išleido gūdžiais 1987 metais. Aha, ši grupė iš tų, kurios groja ilgiau, nei dalis mūsų lankytojų spėjo nugyventi. 2002 m. grupė išleido paskutinį albumą, kuriame vokalus įrašė Barysas dar žinomas kaip Baras. Tada sekė ilgesnė pertrauka, kol 2016 metais grupė sugrįžo su „Paradu“, kuris buvo ruoštas ir brandintas daugiau negu tris metus. Atšventusi trisdešimtmetį, 2017 metais grupė vinilo format perleido pirmąjį grupės albumą „Geltonas“, o dabar savo ilgamete kūrybine patirtimi pasidalinti atvyksta pas mus.

-----

IR VISA TAI KAS YRA GRAŽU YRA GRAŽU Live 

-----

Kablys + Jūra, Dariaus ir Girėno 13, Palanga.
Koncerto pradžia - 21:00.
Renginys nemokamas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti