Birutės Mockuvienės fotografijų paroda

26 birželio - 31 liepos
08:00
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Palangos miesto savivaldybės antrojo aukšto fojė pristatoma Birutės Mockuvienės, asociacijų „Palangos bočių ansamblis“ ir „Palangos fotoklubas 750“ narės, fotografijų paroda „Vardan tos Lietuvos“, skirta Lietuvos šimtmečio dainų šventei.

Daugiau nei dvidešimtyje nuotraukų – įvairių švenčių, kuriose dalyvavo Palangos folkloro ansambliai „Bočiai“ bei „Banguolis“, metu įamžintos akimirkos. Dauguma eksponuojamų fotografijų atspindi įvairių metų Dainų švenčių nuotaikas, taip pat galima išvysti „Europiadose“, Palangos miesto šventėse įamžintas akimirkas.

Paroda veiks iki liepos 31 d. Kviečiame apsilankyti.

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti