„Šventosios uosto etiudai“

Liepos 1 d., sekmadienį, 13.30 val. Palangos miesto savivaldybės administracijos 4-ojo aukšto fojė atidaroma Marinistikos centro inicijuota bei Šventosios turizmo asociacijos organizuojama paroda „Šventosios uosto etiudai“.

Parodoje bus eksponuojami įvairių laikotarpių Šventosios uosto planai, taip pat – senos fotografijos, vizualizacijos – visa tai atspindės Šventosios uosto istoriją.

„Paroda Šventosios uostą pristato jau ne pirmus metus – ji buvo surengta Šiauliuose, Kaune, Vilniuje. Apsukusi ratą po Lietuvą, paroda grįžta į Palangą. Šios parodos tikslas – parodyti visuomenei, kokios buvo Šventosios uosto vizijos per visą jo gyvavimo istoriją“, – sakė Šventosios turizmo asociacijos vadovas Kęstutis Oginskas.

Paroda veiks iki liepos 16 d. Kviečiame apsilankyti.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti