Scanoramos kino vakarai

Kino festivalis „Scanorama" kviečia į kino vakarus vykstančius „Kablys + Jūra"! Nuo birželio 26 d. kiekvieną antradienį jaukioje erdvėje po atviru dangumi jūsų lauks puikūs Europos šalių filmai. 

Vasaros kino maratoną pradėsime su žaviąja prancūzų aktore Isabelle Huppert filme „Ateitis" (2016, rež. Mia Hansen-Løve). 

„Moterys po keturiasdešimties nieko vertos", – sako pagrindinė filmo herojė, vidurio amžiaus filosofijos mokytoja Natali, kuriai po 25 kartu pragyventų metų sutuoktinis praneša išeinąs pas kitą. Tuo pat metu slaugos namuose miršta Natali motina, sušlubuoja ir karjera. Natali tampa visiškai laisva. „Ateitis" subtiliai atveria įvairiapusį moters portretą: ekrane matome ir atpažįstame abejonę, nuovargį, nusivylimą, paiešką, viltį ir laimę – visa, kas mus skiria ir jungia.

-----

Kablys + Jūra, Dariaus ir Girėno 13, Palanga.
Renginio pradžia - 21:00.
Renginys nemokamas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti