Saulius Šiaučiulis ir Laimonas Urbikas.Saulėlydis Nykos valsčiuje (gyva žuvis, spurdanti Muzika)

Saulius Šiaučiulis ir Laimonas Urbikas
Saulėlydis Nykos valsčiuje (gyva žuvis, spurdanti Muzika)

Programą, tokiu intriguojančiu pavadinimu, per Muzikos magijos dienas Palangoje pristatys klaipėdiečiai džiazo muzikai – Saulius Šiaučiulis (piano) ir Laimonas Urbikas (sax).

Saulius Šiaučiulis gerai žinomas kaip pianistas virtuozas ir tradicinio džiazo žinovas. Šio susitikimo metu, klausytojai turės galimybę su S. Šiaučiuliu susipažinti ir kaip kompozitoriumi. Be abejo, dauguma teatro gerbėjų, jo pavardę skaitė lankydamiesi Klaipėdos dramos teatro, Vilniaus Jaunimo teatro, „Laimingi žmonės” teatro spektakliuose. Profesorius Saulius Šiaučiulis daug laiko skiria pedagoginiam darbui ir supažindins klausytojus su keliomis pjesėmis iš improvizacijos knygos jaunimui.

Laimonas Urbikas šiemet minint Tarptautinę džiazo dieną Klaipėdoje buvo apdovanotas „Džiazo žvaigžde“ (2016 m. šį apdovanojimą gavo Saulius Šiaučiulis) už „Džiazo muzikos propagavimą“.

Saksofonininkas Laimonas Urbikas – tai vienas populiariausių šių laikų uostamiesčio džiazo muzikantų. Jo biografijoje – visa eilė koncertų kartu su garsiausiomis Klaipėdos ir šalies džiazo muzikos grupėmis, gausybė pasirodymų festivaliuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje bei bendrų projektų ar įrašų su garsiausiomis džiazo muzikos žvaigždėmis.

Laukiame Jūsų birželio 27 dieną, trečiadienį, 19 val. koncerte, kuriuo metu, du Lietuvoje žinomi džiazmenai savo improvizacijomis palydės į muzikos magijos pasaulį.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti