Šopturgis Palangoje

Ilgąjį liepos mėnesio savaitgalį, net dvi dienas truksianti mugė, sukvies visus miestelėnus bei miesto svečius, į vasarišku karščiu, puikia nuotaika bei stiliumi alsuojančią mados bei stiliaus fiestą, pačioje Palangos širdyje.

Vasaros pramogų parkas, esantis Basanavičiaus g., visai šalia Palangos tilto, lauks visų mados gurmanų liepos 6 - tą ir 7 - tą dienomis. Čia galėsite ''apsišopinti'', susitikti ir pabendrauti su pačiais kūrėjais, bei pramogauti didžiausiame Palangos batutų parke.


Šopturgis – tai mugė, skirta stilių ir išskirtinumą mėgstantiems žmonėms. Kiekvienas lankytojas turės galimybę įsigyti ne tik puikių gaminių, bet ir pabendrauti su jų kūrėjais, susitikti su dizaineriais ir menininkais bei linksmai praleisti laiką. Dalyviams - tai bus puiki proga pristatyti save, savo kūrinius ir atrasti naujų kontaktų ar bendraminčių.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti