Seminaras: ką gali moters balsas?

Kodėl moterys dažnai naudoja per daug žodžių mintims išreikšti? 
Kodėl moterys taip dažnai vartoja išsireiškimus kaip „ir taip toliau“, „ką manai?“, „ gal aš klystu, bet... „aš nežinau bet..? 
Kodėl kalbant kartais sunku laisvai reikšti mintis?
Kodėl istoriškai kultūros kontekste moters balsas ilgai buvo užspaustas?
Kaip balso pagalba išsivaduoti nuo streso ir įtampos?
Kodėl nemažai moterų kalba užspaustu, tyliu, uždarytu balsu?

Šiuos ir kitus klausimus nagrinėsime seminare, skirtame moters balso subtilybėms atskleisti. Jame dėmesys sutelkiamas į miesto moterį, pavargusią nuo įtampos ir norinčią išsilaisvinti nuo streso, padedant jai to pasiekti kvėpavimo ir balso pagalba. Seminaro metu išmoksime išlaisvinti tikrąjį savo balso tembrą, ieškosime savo asmeninių balso spalvų, sužinosime, kaip balso pagalba kalbėti įtaigiai, lengviau pasiekti adresatą ir būti išklausytai. Seminaro metu išgirsite atsakymus į šiuos klausimus: kodėl mums, moterims trūkinėja balsas? Ką daryti, kai veliasi žodžiai? Kaip elgtis, kai nepavyksta pabaigti sakinio?

Seminarą ves Aldona Vilutytė – aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos ir scenos kalbos lektorė, Vilniaus universiteto balso lavinimo dėstytoja, kalbėjimo lavinimo trenerė, buvusi žinių radijo laidos "Pasaulis pagal moteris" vedėja ir profesionali filmų garsintoja bei dubliuotoja.

Daugiau informacijos: www.vilutyte.lt

SEMINARO TRUKMĖ: 4 val.
SEMINARO KAINA: 55 Eur

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti