"Mano vaikystės Palanga"

Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, mažieji kurorto gyventojai kviečiami švęsti linksmai ir aktyviai – Palangos miesto savivaldybė kartu su Moksleivių klubu bei Palangos vasaros parku, kitais partneriais ir rėmėjais miesto vaikams dovanoja įsimintiną šventę Palangos vasaros parke. Keletą valandų truksiančioje šventėje mažieji palangiškiai galės ne tik nemokamai mėgautis didžiausio batutų parko teikiamomis pramogomis, bet ir dalyvauti kitose linksmose atrakcijoje, taip pat paskanauti kareiviškų vaišių.

Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta šventė prasidės 16 val. ir truks iki 21 val. Čia vaikai ne tik galės linksmai laiką leisti šokinėdami batutuose – bus organizuojami linksmi žaidimai, įvairios sportinės rungtynės, piešimo konkursas, vaikų lauks burbulų pūtimo atrakcijos, įvairios užduotys, kitos pramogos. Savo kūrybiškumą mažieji galės atskleisti dekoruodami draugų veidus“, kurdami marškinėlius. Vaikai turės galimybę pamatyti specialiųjų tarnybų automobilius bei įrangą, ginklų ir transporto parodą, kinologų pasirodymą, pasidžiaugti policijos šunimi Amsiu.

Šventėje taip pat bus pristatoma karinė amunicija, kariškiai visus šventės dalyvius vaišins kareiviška koše ir arbata. Šventei besibaigiant mažiesiems nuotaiką pakels dovanojami spalvingi helio balionai. 

Šventę organizuoja Palangos miesto savivaldybė, Palangos moksleivių klubas, „Palangos renginiai“, „Palangos vasaros parkas“, Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, Palangos kultūros ir jaunimo centras. Pagalbininkai – Palangos miesto policija, Palangos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, VSAT pakrančių apsaugos pasienio rinktinė - Palangos užkarda, Palangos socialinių paslaugų centras, Būsimų ir esamų mamyčių ir tėvelių asociacija „Gandras“. Renginį remia Palangos miesto savivaldybė ir Palangos vasaros parkas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti